UV-Blaze - бактерицидные излучатели
УКР РУС
УКР РУС
UV-Blaze - бактерицидные излучатели

— ТОП 5 підстав для встановлення екранованого ультрафіолетового бактерицидного опромінювача лікарю сімейної практики —

25 октября 2018 г.
ТОП 5 підстав для встановлення екранованого ультрафіолетового бактерицидного опромінювача лікарю сімейної практики

Захист відвідувачів від інфекційних хвороб

Екранований ультрафіолетовий бактерицидний опромінювач був винайдений саме для використання в присутності людей. Чіткий однонаправлений потік ультрафіолетового випромінювання, який досягається завдяки іннваційній жалюзійній решітці опромінювача, знезаражує саме верхню зону приміщення. Зона, яка є найбільш критичною, оскільки патогени (туберкульоз, менінгокок, пневмокок, легіонела та інші), які виділяє хвора людина з теплим повітрям піднімаються, в першу чергу, у верхню частину приміщення, а потім з охолодженим повітрям спускаються до зони дихання інших людей, які можуть очікувати прийом лікаря в цьому ж приміщенні.

Самозахист

Коли сімейний лікар стає надавачем медичних послуг, тобто підписує договір на медичне обслуговування з Національною службою здоров’я, він зобов’язаний надавати якісні медичні послуги. Постійне перебування цього лікаря на лікарняному, буде досить прикрою новиною для людей, які довірились цьому лікарю та підписали з ним декларацію. А у випадку захворюванню на туберкульоз — це досить довготерміновий лікарняний, який може викинути лікаря з процесу. Щоб запобігти цьому потрібно застосовувати весь комплекс заходів інфекційного контролю: від вакцинації до використання екранованих ультрафіолетових бактерицидних опромінювачів.

Виконання вимог ліцензійних умов для здійснення медичної практики

Санітарно-протиепідемічні вимоги до закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну (медико-санітарну) допомогу (наказ МОЗ №259 від 02.04.2013), для знезараження повітря в кабінетах нормують використання бактерицидних опромінювачів або інших пристроїв для знезараження повітря, дозволених до застосування в установленому порядку.

Інноваційний дизайн UV-BLAZE

В Україні відбуваються грунтовні зміни в системі охорони здоров’я. На наш погляд, зміни повинні відбуватись відразу на всіх фронтах. Настав час відмовитись від «совецкого» дизайну бактерицидних ламп. Обирайте опромінювачі, які будуть гармонійно виглядати в умовах будь-якого дизайну. Інноваційні рішення притягують. Наявність опромінювача UV-BLAZE — це Ваша перша можливість встановити контакт з майбутнім клієнтом. Будьте першими!

Модель: 15W PREMIUM

Ваш вклад у стримування росту стійкості до протимікробних препаратів

Проблема формування стійкості до антибіотиків поставила людство перед вибором. Або очікувати на жахливу катастрофу від стійкої до антибіотиків бактерії (“superbug”), яка у найближчі 35 років вб’є більше 300 мільйонів людей. Або діяти! Ми пропонуємо інший варіант. Діяти!

Встановлюйте екранований ультрафіолетовий бактерицидний опромінювач UV-BLAZE та не дайте шанс superbug інфікувати ваших пацієнтів!

Остались вопросы?
Оформите заявку, наш менеджер свяжется с вами по телефону в ближайшее время!