UV-Blaze - бактерицидные излучатели
УКР РУС
УКР РУС
UV-Blaze - бактерицидные излучатели

— Бактерицидный ультрафиолет - коммерческий хайп или реальный инструмент защиты? —

05 октября 2021 г.
Бактерицидный ультрафиолет - коммерческий хайп или реальный инструмент защиты?

Пандемія COVID – 19 показує, що біологічна безпека нашого середовища бажає кращого. Роль UV-C опромінення недооцінена та має перспективи для розвитку.

Бактерицидні ефекти ультрафіолетового світла були вперше виявлені в 1877 році, коли було виявлено, що сонячне світло пригнічує розвиток патогенних бактерій в пробірках, залишених зовні. Кілька років по тому було виявлено, що ультрафіолетове світло на довжині хвилі 250 нм було високоефективної формою дезінфекції.

Сьогодні ультрафіолетове світло використовується для запобігання поширенню вірусу, що викликає COVID-19. Інші віруси і бактерії в повітрі, на поверхнях і в воді також сприйнятливі до його дії.

Ще в 1930-х і 1940-х роках Вільям Ф. Уеллс, інженер-гігієніст Гарвардського університету, продемонстрував практичність ультрафіолетового світла для інактивації вірусів, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Уеллс встановив екрановані опромінювачі для  знезараження повітря в класах приміських шкіл у Філадельфії, щоб подивитися, чи зможуть вони запобігти поширенню кору. Світильники були розташовані на задній стіні класної кімнати та дезінфікували повітря, що проходить над ними, яке циркулювало в приміщенні за допомогою природної конвекції.

У школах, які використовують новомодні УФ світильники, рівень зараження склав 13,3% в порівнянні з 53,6% у тих, хто цього не зробив.

Прийдешня епоха антибіотиків відтіснила UV-C на задній план і вже в 1980 роках, інтерес до бактерицидного знезараження набув повторного значення - з паралельним прогресом антибіотико-резистентності.

Сьогодні ефективність УФ-С, як потужної форми знезараження повітря, поверхонь, предметів і води, добре відома. І він довів свою високу ефективність проти всіх патогенів, протестованих на сьогоднішній день, включаючи SARS-CoV-2, вірус, що викликає COVID-19.

Пандемія COVID-19 привела до різкого зростання інтересу до ультрафіолетового опромінення.

Компанія UV-BLAZE – перша в Україні розробила та випустила лінійку бактерицидних ультрафіолетових екранованих із жалюзі опромінювачів, які постійно знезаражують повітря в присутності людей.

UV-BLAZE – єдина компанія в Україні, яка професійно спеціалізується в даній сфері та надає весь комплекс послуг: від попередніх рекомендацій по оцінці приміщень до встановлення, лабораторно-інструментального контролю та після гарантійного обслуговування.

Саме такий тип опромінювачів (УФ екранований із жалюзі), рекомендований ВООЗ, CDC для знезараження повітря закритих приміщень.

Пандемія дала новий поштовх в тенденції здоров’я і створення безпечних умов робочого місця. І тут роль УФ-С  визначальна, як унікального та потужного фактора дезінфекції.

Основне – при виборі продукту для дезінфекції, звертайтесь тільки до перевірених виробників в даній сфері. Тільки правильно спроектований опромінювач, який пройшов всі етапи контролю від етапу виробництва до введення в експлуатацію, може дати захист та не нанести вам шкоди для здоров’я.

 

Замовити консультацію щодо організації швидкої системи знезараження повітря або купити опромінювач:

Телефон для замовлень:

+38 (097) 598 32 88

+38 (063) 154-19-25

 

Замовити онлайн >>>

www.uv-blaze.com

www.uv-blaze.net/15standard30

www.uv-blaze.net

Остались вопросы?
Оформите заявку, наш менеджер свяжется с вами по телефону в ближайшее время!