UV-Blaze - бактерицидные излучатели
УКР РУС
УКР РУС
UV-Blaze - бактерицидные излучатели

— История бренда Юви-Блейз —

09 мая 2022 г.
История бренда Юви-Блейз

Ідея створити компанію, яка буде випускати високоякісні, та перш за все – прилади з доведеною ефективністю – за аналогами світових зразків для боротьби з інфекційними хворобами, виникла у 2016 році та співпала з припиненням діяльності санепідслужби.

Тоді, ми всі – переважно колишні фахівці СЕС – об’єднались у спільній меті: використати наш багаторічний досвід та знання в сфері протиепідемічного захисту – для випуску в Україні інноваційних приладів боротьби з патогенами.

Перевагу надали напрямку профілактики повітряно-крапельних інфекцій. І це не випадково, так як цей напрям, як тоді, так і сьогодні становить найбільшу пересторогу – туберкульоз, кір, сезонні грип та ГРВІ, а зараз додався ще і COVID -19.

 

2017 р. - ми заснували «Інноваційну протиепідемічну компанію», де більше року розробляли бактерицидний екранований УФ опромінювач із жалюзі, який передбачений для постійного знезараження повітря приміщень у присутності людей, пройшовши шлях від розробки дизайну, конструкції, численних лабораторно-інструментальних та доклінічних досліджень, організації та адаптації виробництва до готового продукту.

 

2018 р. - випускаємо перший опромінювач під зареєстрованою торгівельною маркою UV-BLAZE, пройшовши весь комплекс доклінічних випробувань, запатентувати авторські права на Винахід та Корисну модель.

Без перебільшення, можна відмітити, що з даного часу ми задали новий напрям та стандарти у вітчизняній сфері УФ опромінювачів.

Пам’ятаємо, як скептично нас оцінили конкуренти, коли вперше мали змогу ознайомитися з опромінювачем на Міжнародній медичній виставці  Public Health 2018, але однозначно ми змінили цей ринок на кращий бік і це є одним із основних наших досягнень в сфері протиепідемічного захисту.

Свідченням цьому є те, що майже всі вітчизняні виробники УФ опромінювачів наразі намагаються випускати аналогічні опромінювачі до наших (екрановані із жалюзі).

 

2019 р. - наша компанія носить назву UV-BLAZE, та виготовляє близько 20 видів опромінювачів для профілактики повітряно-крапельних інфекцій.

Основна місія нашої компанії – продукція гарантованої якості, ефективного знезараження та безпечності для людей.

Ми перші та єдині на ринку України, надаємо індивідуальний спектр послуг, який включає оцінку приміщень, розрахунок типу опромінювачів, визначення місць встановлення, монтаж, навчання персоналу, інструментальні заміри параметрів ефективного та безпечного УФ випромінювання, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Опромінювачі комплектуються тільки перевіреною продукцією провідних світових виробників – Philips, Osram, що гарантує їх ефективну роботу.

Наша продукція високо оцінена міжнародними фахівцями з інфекційного контролю, так ми є переможцями всіх закупівель, які проводились Глобальним Фондом в Україні, на основі їх незалежної оцінки показників ефективності знезараження та безпечності для людей з 2019 року.

 

2020 р. - Evropean Innovation Management Academy EWIN, Dusseldorf ( IMP3rove) визнало UV-BLAZE, як одну із найкращих інноваційних розробок.

 

2021 р. - ТОВ «UV-BLAZE» отримала Національний сертифікат «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2021».

Ми вдячні всім, хто вибрав продукцію UV-BLAZE, будьте впевнені що ви зробили правильний вибір, а саме гарантовано захистили себе та оточуючих від численних аерогенних інфекцій.

 

2022 р. - наразі продовжуємо працювати. Війна руйнує та знищує все навколо, але ми, як і більшість громадян України, намагаємось рухатись вперед, незважаючи ні на що, бо як і раніше, маємо найголовнішу мету: виготовляти якісне обладнання, яке знезаражує повітря закритих приміщень та запобігає розповсюдженню туберкульозу, кору, грипу, ГРВІ, COVID-19 та ін. патогенів і вірусів у повітрі.

 

 

З повагою до всіх, ваша родина UV-BLAZE

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Остались вопросы?
Оформите заявку, наш менеджер свяжется с вами по телефону в ближайшее время!