UV-Blaze - бактерицидные излучатели
УКР РУС
УКР РУС
UV-Blaze - бактерицидные излучатели

— Переосмысление обеззараживания воздуха. Вентиляция, фильтры, УФ-лучи? —

05 апреля 2022 г.
Переосмысление обеззараживания воздуха. Вентиляция, фильтры, УФ-лучи?

Яка різниця між цими заходами для знезараження повітря: вентиляція, очищувачі повітря (з НЕРА фільтрами) – обидва ефективно працюють за рахунок створення адекватного повітрообміну – та бактерицидне УФ-випромінення в верхніх частинах приміщення (УФБО).

Потрібно розібратись і обрати спосіб, який стане найефективнішим для знищення мікробів в повітрі під час пандемій та сезонних хвороб, які мають аерогенний спосіб передачі.

Наразі є декілька рішень – одні новіші, інші старіші, одні – з науковими обґрунтуваннями та незалежними дослідами та доказами, інші – без доказової бази та незалежних досліджень.

Незважаючи на розбіжності та рекламні акції цих рішень, всі виробники заявляють про зниження кількості патогенів більше ніж на 90%. Тож, треба розібратись, де просто обіцянки-цяцянки, а де реально працюючи заходи.

Вентилятори, фільтри та рециркулятори. Для ефективного знезараження повітря (знищення патогенів) – швидкість дезінфекції повітря, що безпосередньо залежить від утворюваного повітрообміну, повинна бути достатньою, щоб перевищити швидкість утворення патогенів.

Для висококонтагіозних вірусних патогенів, таких як кір та омікронний варіант COVID-19, швидкість утворення патогенів може перевищувати можливості впроваджуваних заходів, таких як механічна вентиляція, очищувачі повітря (з НЕРА фільтрами), а рециркулятори – через занадто низкий повітрообмін не впливають на знезараження повітря взагалі.

 

Досліди про неефективність роботи рециркуляторів можна подивитись на ютуб каналі «Бактерицидні опромінювачі» (відео з детальним тайм-кодом) https://bit.ly/3u7E7UP

 

Найефективнішими приладами для знезараження повітря в приміщенні є УФ бактерицидні опромінювачі з жалюзі, які можуть працювати в присутності людей.

Знезараження відбувається прямими променями ультрафіолету в верхній частині приміщення. Перевагою такого методу є – можливість використання обладнання 24/7 в присутності людей, тварин, вагітних жінок, дітей. Такі прилади нещадні до вірусів і патогенів в повітрі та безпечні для людей (при умові правильного встановлення та контролю замірів УФ-випромінювання спеціальними приладами УФ-радіометрами).

 

Детальніше про УФБО з жалюзі https://bit.ly/3NOG00f та https://bit.ly/3NL9c8y

 

Головне для розуміння – найбільш ефективна дезінфекція повітря – в приміщенні, де саме відбувається передача інфекції. Повітрообмін приміщень визначається об’ємом приміщення та параметрами системи вентиляції, незалежно від кількості людей – що є проблемним моментом з точки зору швидкості розповсюдження висококонтагіозних вірусних патогенів. В більшості випадків береться до уваги середня заповненість приміщення, де розрахунки націлені на забруднення повітря вуглекислим газом та запах тіла, а не інфекцій.

Один повітрообмін видаляє з приміщення приблизно 63% забруднювачів. При наступному повітрообміні видаляється 63% від того, що залишається, а при третьому – ще 63% від попереднього...

Кожна наступна кратність повітрообміну видаляє меншу кількість забруднюючих речовин (за високих витрат енергії – на обігрів, охолодження і осушення та інше).

Тож, для офісних приміщень, закладів охорони здоров’я, соціальних центрів та навчальних закладів – найефективнішими заходами по знезараженню повітря слугуватимуть комплексні рішення: вентиляція приміщень + дезінфекція УФ бактерицидними опромінювачами з жалюзі.

В Україні виробником УФ бактерицидних опромінювачів із жалюзі є компанія ЮВІ-БЛЕЙЗ:

- все обладнання має доказову ефективність, патенти, дослідження та експертні висновки щодо ефективності роботи;

- УФБ опромінювачі UV BLAZE є виробами медичного призначення;

- знищують туберкульоз, кір, коронавіру та ін.;

- безпечні для людей, навіть при роботі 24/7;

- відповідають вимогам Наказу 882 МОЗ України, рекомендовані для використання CDC, ВООЗ.

Також, компанія ЮВІ-БЛЕЙЗ проводить аудит роботи УФБ обладнання всіх типів (відкриті опромінювачі, закрити, екрановані з жалюзі).

 

Детальніше про опроміювачі на сайтах www.uv-blaze.com та https://www.uv-blaze.net/15standard30

Консультації та заміри проводять спеціалісти з інфекційного контролю та лікар-інфекціоніст www.uv-blaze.net

 

Залишились запитання, телефонуйте або пишіть на пошту:

+38 (097) 598-32-88

+38 (063) 154-19-25

uv.blaze.uv@gmail.com

 

Стаття про системи знезараження https://bit.ly/3LEiFN6

 

Остались вопросы?
Оформите заявку, наш менеджер свяжется с вами по телефону в ближайшее время!