UV-Blaze - бактерицидные излучатели
УКР РУС
УКР РУС
UV-Blaze - бактерицидные излучатели

— Туберкулез – загроза наростає —

12 мая 2022 г.
Туберкулез – загроза наростає

Згідно з останнім Щорічним звітом ВООЗ про глобальну боротьбу з ТБ (8), туберкульоз залишається одним із основних інфекційних захворювань-вбивць у світі, забираючи понад 4 000 життів на день та 1,5 млн життів щороку.

Війна стала причиною гуманітарної катастрофи, яка прияє поширенню ТБ та формуванню лікарсько-стійких форм.

 

Від туберкульозу насамперед страждають бідні та вразливі групи населення; біженці, ВПО та інші групи населення в умовах гуманітарної кризи наражаються на підвищений ризик захворювання на ТБ і мають обмежений доступ до послуг із його профілактики та лікування.

 

Супутні захворювання (наприклад, ВІЛінфекція, цукровий діабет), поганий стан здоров’я та незадовільне харчування послаблюють імунну систему й роблять людей більш вразливими до розвитку активної форми ТБ. Крім того, надання ТБпослуг та послуг охорони здоров’я загалом може бути перерване через кризу, або доступ до наявних послуг може бути порушений через соціально-культурні бар’єри (такі як мова, стигматизація) та їхню вартість.

 

Кілька факторів, що створюють ризик захворювання на ТБ для біженців і ВПО:

• Скупчення людей та погані умови проживання: скупчення людей та погані умови проживання в поєднанні з поганим станом здоров’я та харчуванням під час гострої фази переміщення біженців можуть сприяти передаванню ТБ, а також підвищувати сприйнятливість до інфекції та ймовірність прогресування захворювання

 • Втрата з-під нагляду: це може включати труднощі з відстеженням хворих на ТБ серед новоприбулих біженців і продовженням їх лікування, що може призвести до поширення ТБ, розвитку та поширення лікарсько-стійкого ТБ.

• Обмежений доступ до лікарських засобів: система розподілу протитуберкульозних препаратів та матеріалів, що здійснюється НПТ, може бути порушена в районах розміщення біженців, особливо під час гострої фази надзвичайної ситуації, коли наявна інфраструктура охорони здоров’я може бути перевантажена додатковим та надзвичайним навантаженням.

 

Тому спільними зусиллями Центрів із контролю та профілактики захворювань США (ЦКЗ США), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) було розроблено МІЖВІДОМЧИЙ ПОЛЬОВИЙ ПОСІБНИК «Профілактика і лікування туберкульозу в біженців та інших груп населення в умовах гуманітарної кризи».

Він включає нові стратегічні підходи, настанови та інновації, що стосуються втручань із профілактики і лікування туберкульозу саме в умовах гуманітарної кризи.

Одним і основних комплексних профілактичних заходів інфекційного контролю є встановлення систем бактерицидного ультрафіолетового випромінювання, які розташовуються у верхній частині приміщення в приміщеннях.

Рекомендовано  встановлення систем бактерицидного ультрафіолетового випромінювання (GUV), де можуть перебувати люди з недіагностованим ТБ, особливо зони, де забезпечення циркуляції чистого повітря може бути складним завданням.

Щоб ультрафіолетові промені охоплювали максимальну кількість простору й повітря без потрапляння в очі, яке може спричиняти втрату зору (дегенерацію жовтої плями, катаракту), слід забезпечити належні проектування, встановлення, експлуатацію та технічне обслуговування систем GUV.

 

Детально: https://www.phc.org.ua/sites/default/files/users/user90/TB_refugees_ENG-UKR.pdf

 

 

Наразі, для знезараження повітря в приміщеннях, де постійно перебувають люди, використовується УФ-обладнання – ультрафіолетові екрановані бактерицидні опромінювачі, які працюють за принципом опромінення верхньої частини приміщення прямими променями ультрафіолету та мають направлений потік, який коригується «екраном» - жалюзійною решіткою зі спеціальним покриттям.

 

В Україні таке обладнання розробляє та виготовляє компанія «Юві-Блейз».

УФ обладнання компанії запатентоване, сертифіковане, має доказову ефективність та є медичними приладами. УФ бактерицидні опромінювачі екрановані з жалюзі Юві-Блейз відповідають всім вимогам наказу 882 МОЗ України.

 

Телефонуйте нам, якщо:

- потрібна консультація щодо організації ефективних заходів по знезараженню повітря

- потрібен УФБ опромінювач для дезінфекції повітря в приміщеннях

- необхідно провести заміри щодо ефективності роботи УФ бактерицидного обладнання

 

+38 (097) 598-32-88

+38 (063) 154-19-25

 

Детальніше про опромінювачі:

www.uv-blaze.net/15standard30

www.uv-blaze.com/our-products

www.uv-blaze.net

 

Остались вопросы?
Оформите заявку, наш менеджер свяжется с вами по телефону в ближайшее время!